Danske 3M Endorsed certificerede montører

 

Find en 3M Endorsed certificeret montør, din garanti for godt håndværk.

For at blive Endorsed certificeret skal man bestå 6 praktiske prøver. Alle der består, får udleveret et Endorsed certifikat og kommer på listen herunder.

Listen bliver løbende opdateret.

 

Bianca ThordalBianca Thordal
3M Endorsed certificeret montør
SignXpert
4070 9111
bianca@signxpert.dk
Carsten SchrøderCarsten Schrøder
3M Endorsed certificeret montør
Carbi Skilte
2819 2946
cbs@carbi-skilte.dk
Ea WetkeEa Wetke
3M Endorsed certificeret montør
Carbi Skilte
2819 2946
gbs@carbi-skilte.dk
Filip SørensenFilip Sørensen
3M Endorsed certificeret montør
Profolie.dk
2921 5565
filipbruhn@hotmail.com
Kim PetersenKim Petersen
3M Endorsed certificeret montør
Ide Skilte
7010 7711
info@ideskilte.dk
Louis KellmannLouis Kellmann
3M Endorsed certificeret montør
Kellmann design ApS
6144 0270
louis@kellmanndesign.dk
Lisa Bendix NielsenLisa Bendix Nielsen
3M Endorsed certificeret montør
Signdot ApS
3017 2360
info@sign.dk
Lene KiddeLene Kidde
3M Endorsed certificeret montør
Kiddesign
3013 7003
info@lenekidde.dk
Mads BjergMads Bjerg
3M Endorsed certificeret montør
Skjern Skilte
9735 2244
mail@skjern-skilte.dk
Stephan JørgensenStephan Jørgensen
3M Endorsed certificeret montør
Dansk Skilte Montage
6171 7986
Info@danskskiltemontage.com
Charlotte LindCharlotte Lind
3M Endorsed certificeret montør
Daki A/S
3636 3400
daki@daki.dk
Pernille Bartholin LaustsenPernille Bartholin Laustsen
3M Endorsed certifiseret montør
MH Solfilm
2022 1125
Mail@mhsolfilm.dk
Jesper OlesenJesper Olesen
3M Endorsed certificeret montør
MH Solfilm
2022 1125
mail@mhsolfilm.dk
Jonas StrandskovJonas Strandskov
3M Endorsed certificeret montør
Esser Skilte
98188700
esser@esser-skilte.dk
Sabastian SkarbySabastian Skarby
3M Endorsed certificeret montør
Esser Skilte
98188700
esser@esser-skilte.dk
Rasmus HøghRasmus Høgh
3M Endorsed certificeret montør
CM-Lakering
29381851
rh@cmlakogskilte.dk